Anasayfa » Cilt Bakımı

Nilgün Belgün Kullandığı krem hangisi?

Nilgün Belgün Kullandığı krem yok satıyor;
nilgun-belgun
Tiyatrocu Nilgün Belgün, Kanal D’de yayınlanan “Sabah Sabah Seda Sayan” programında iki yıldır kullandığı anemon çiçeği kremi sayesinde cildinin güzelliğini koruduğunu söyledi. Mavi anemon çiçeğinden üretilen ürünlerin satışı bir anda patladı.

Nilgün Belgün, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu “Sabah Sabah Seda Sayan” programında, hassas temizleme köpüğü, kinetin içeren destekleyici serum, göz bakım kremi ve cilt bakım kremiden oluşan ürünleri iki yıldır ABD’den getirttiğini, Türkiye’de satışa sunulduktan sonra bunları eczaneden almaya başladığını söyledi. Belgün, ürünlerin ABD’de Brad Pitt, Jenifer Ariston gibi Hollywood yıldızları tarafından da kullanıldığını belirtirken, “Ben dört ürünü de kullanıyorum. Özellikle cilt kremi botoks etkisi yapıyor. Türkiye’de de Amerika’daki fiyatıyla satılması çok iyi oldu” dedi. İşte bu sözler, kullandığı kozmetik ürününün satışlarında patlama yarattı.

Amerika’da anemon çiçeğinden üretilen, ülkemizde de şubat ayından beri satılan ürünlerin Türkiye’deki satış müdürü Dr. Kaan Oran, Kinerase cilt bakım ürünlerinin Amerika’da 2,5 yıldır satıldığını, Valeant İlaç’ın ise Türkiye pazarına şubatta Kinerase ürünleriyle girdiğini söyledi. Ürünlerde kullanılan kinetin maddesinin dünyada sadece Valeant ilaç tarafından 0.1 oranında etkin kullanım hakkının olduğunu belirten Dr. Oran, “Mavi anemon bitkisi İsviçre’de yetişiyor ve baharın habercisi. Mavi anemon bitkisinden üretilen kinetin maddesinin ise üç etkisi var. Çok iyi nemlendiriyor. Güneşe bağlı oluşan lekeleri gideriyor. Oluşmuş kırışıklıkları ortadan kaldırıyor. Kinetin vücutta var olan bir molekül olduğu için ürünler hücre düzeyinde etki yapıyor. Klinik çalışmalar dışarıdan deriye uygulandığı zaman cilt hücrelerinin yaşlanmasını da geciktirdiğini gösteriyor” dedi.

SON 2 HAFTADIR ÜRÜN YETİŞTİREMİYORUZ

Valeant ilaç tarafından Anemon çiçeğinden üretilen ürünlerin 2005 New York Moda Haftası’nda kullanıldığını da söyleyen Dr. Oran, şubattan beri ürünlerin İstanbul’da 100 eczanede satıldığını, ancak son 2 haftadır satışların patladığını ve ürün yetiştiremediklerini anlattı. Dr. Oran, makyajla kullanılabilen ve 25 yaşından itibaren tavsiye edilen ürünün akneli ve allerjik ciltlerde de kullanılabileceğini belirtti.

ETKİSİNİ 1 AYDA GÖSTERİYOR

Ciltteki bir hücrenin döngüsünün 28 gün olduğunu söyleyen Dr. Kaan Oran, kremin kırışıklıklar üzerindeki etkisini ilk ayda gösterdiğini, sabah akşam düzenli kullanılırsa üç ay kullanıldıktan sonra çok belirgin bir etki yarattığını belirtti. Ayrıca ürünler yüzün yanı sıra omuz, dekolte ve boyun için de kullanılabiliyor.

AMERİKA’YLA AYNI FİYATTA

Şubatta piyasaya çıkan ürünler Amerika’daki Euro bazlı fiyatların YTL’ye çevrilmesiyle belirleniyor. Fiyatlar şöyle:

Hassas temizleme köpüğü: 55 YTL

Kinetin içeren güçlendirici serum: 155 YTL

Kinetin göz bakım kremi: 88 YTL

Kinetin içeren cilt bakım kremi: 150 YTL

Bu Konu ( 5.105 ) kez okundu..

3 Yorum »

  • ayşe diyor ki:

    çok pahalııı

  • fatoş diyor ki:

    yalan söylüyorsunuz kendim kullandım hiçte anlattığınız gibi değil insanları kandırmayın çokta pahalı

  • hatice diyor ki:

    valla ünlüler için ekmek gibi olmayanlar için cep yakıyor

Yorum Yaz!

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>