Anasayfa » Genel Bakım

Tırnak Bakımı : Kuru Manikür Nasıl Yapılır ?

Bakımlı ve çekici olduğu kadar sağlıklı ellere sahip olmanın yolu ise Barielle”in sunduğu “kuru manikür” ile mümkün. Yapıcı tırnak serumu ile başlayan Barielle manikürü, tırnak eti giderici, oje sürülmesi, çıtlamayan hızlı tırnak kurutucu ile devam edip mango yağı bakımı ile sonlanıyor ve yılın en romantik gecesini sevgiliniz ile el ele geçiriyorsunuz.

Kuru manikür nasıl yapılıyor?
Yumuşak ve zayıf tırnakları düzeltmekte tam etkin olan Barielle yapıcı tırnak serumu, manikürden önce kuru tırnak üzerine uygulanıyor. Tırnakları temizleyen ve aynı zamanda astarlayan çift etkili serum uygulamasından sonra sıra tırnak etlerinden kurtuluyor.

Özel formülü ile sert, kuru ve şekilsiz tırnak etlerini yumuşatan ve sağlıklı tırnak oluşturan Barielle Tırnak eti giderici, sürdükten sonra 2–3 dakika bekleniyor, tırnak eti iticisiyle itiliyor. Daha sonra ılık sabunlu suyla durulanıyor. Şimdi tırnaklarınıza oje sürebilirsiniz. Oje sürme işlemi tamamlandıktan sonra Barielle çıtlamayan hızlı tırnak kurutucu uygulanıyor. Özel formülü sayesinde olağanüstü hızla kuruyan cila, boyanın çıtlamasını ve soyulmasını önlerken tırnaklarınıza maksimum parlaklık kazandırıyor.

Yıpranmaya karşı her zaman tırnak ve tırnak etini koruyan Barielle mango yağlı tırnak eti canlandırıcısı ise, kuru manikürün son adımı olarak uygulanıyor. Taze limon kokulu merhem tırnak etini şeffaf ve canlı kılıyor.

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan sabun, deterjan gibi ürünler, hava koşulları, tırnakları yıpratıyor ve cansızlaştırıyor. Bu olumsuz koşulları en aza indirgeyen Barielle ürünleri, beylerin kalplerindeki kadına hediye olarak düşünebilecekleri farklı ve özel bir armağan olarak da seçkin eczanelerde bekliyor.

Bu Konu ( 155 ) kez okundu..

Yorum Yaz!

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>